Taktika se Vám vyplatí

Znáte přece myšlení mužů. Nezkoumají potřeby druhých, když mají své pohodlí a nikdo si nestěžuje. Není to ze sobeckosti, ale z nevědomosti. Muži se musí prostě postrčit k činům. A když se Vám podaří problém uskutečnění navléci tak, jakoby vzešel z mysli muže, pak jste geniální žena.

Když tedy máte pocit, že jste ve svých potřebách opomíjena, věřte, že to není ze strany muže myšleno ve zlém. On to prostě neví, i když je to na první pohled zřejmé.
S problémem nové kuchyně je to přece stejné, jako ve všem ostatním.

červená lednice

· Má na stole muž denně jídlo?
· Opravuje každou chvíli odlomené úchyty či dvířka a Vy si přitom ani nepostesknete, jak otravné to je? Samozřejmě, že hlavně pro něj!
· Neprojevujete denně, nebo alespoň čas od času nešťastný výraz v obličeji nad tím, že byste potřebovala novou kuchyni ?
Pak je Vaší chybou, že ji stále ještě nemáte! Ptáte se proč? Přece proto, že muže to ani nenapadne! Vždyť on své pohodlí má.

Váš úkol je jasný

Vy teď prostě musíte zaujmout postoj, kterým budete směřovat svého muže k souhlasu s obnovou kuchyně!

Neříkejte, že nevíte, jak na to

Zkuste se opozdit s teplou večeří, nebo s nedělním obědem, protože jste si musela opravit dvířka kuchyňské linky, a přitom jste si zranila nohu. Pár minut kulhání přece svedete! Tím se veškeré činnosti v kuchyni právě zpozdily!
Zavažte si prst obvazem, nebo přelepte náplastí s tím, že jste se pořezala o prastarou digestoř při mytí. Vařit dneska tudíž nebudete.
Jo, kdyby byla nová kuchyně! To by se nic z toho nemuselo vůbec stát!
Narušte svému muži pohodlí, aniž byste za to mohla Vy!
grafika kuchyně


Ukažte mu svůj nešťastný obličej, protože mu pohodlí nemůžete poskytnout!
Mějte v očích otazník, jak tuto bezvýchodnou situaci vyřešit!
To by bylo, aby se nechytil a sám nevyslovil tolik toužebně očekávanou větu: Pořídíme zcela novou kuchyni!