Nákup ovoce přes internet

Přes internet se nakupuje dnes již cokoliv. Nejedná se pouze o oblečení, ale čím dál více jsou v popularitě nákupy potravin přes internet. Součástí takového nákupu může být i ovoce. Bojíte se, že vám bude dovezeno shnilé ovoce, že nebude kvalitní?
české jahody 
Bojíte se kvality?
Možná se opravdu bojíte, že takové ovoce zkrátka nebude kvalitní. Myslím si, že se vůbec bát nemusíte. Kvalita takového ovoce musí být opravdu dobrá. Pokud se obchod rozhodne dovážet i ovoce, tak ručí za jeho kvalitu. Osobně ze své zkušenosti mohu říci, že se mi nikdy nestalo, že bych dostal nějaký nahnilé nebo jinak poškozené ovoce. Naopak mám s tím velice dobré zkušenosti. Z čeho jsem byl opravdu překvapený bylo to, že když jsem si objednal například banány, tak byly ještě lepší a hezčí než banány koupené v obchodě. Velice oceňuji, že takový obchod se stará o dobro zákazníka.
žluté banány 
Můžeme takové ovoce nějak reklamovat?
Někteří lidé se bojí i toho, že pokud si takto ovoce objednají a bude nějakým způsobem shnilé, tak nebude možnost žádné reklamace a vrácení peněz. Řekněme si otevřeně, že některé ovoce je opravdu drahá záležitost. Možnosti reklamace určitě jsou, tedy není proč se obávat. Pokud se stane nějaká taková věc, můžete se obrátit na zákaznický servis. Každá taková společnost má svoji zákaznickou linku, kam se můžete obrátit pro informace, ale také v případě stížnosti nebo reklamace. Druhou variantou je obrátit se na společnost e-mailem. Určitě doporučuji si takové ovoce ihned vyfotografovat mobilním telefonem, ať máte důkaz pro obchodníka. Většinou po vás budou chtít nějakým způsobem doložit, v jakém stavu vám bylo ovoce dodáno. I při komunikaci přes zákaznickou linku můžete být vyzváni k zaslání důkazu. Pokud budete psát e-mail, tak určitě rovnou přiložte fotografii.
sladké meruňky 
Osobně si ovoce, ale i zeleninu nakupuji klidně i při nákupu potravin přes internet. Opravdu se mi ještě ani jednou nestalo, že by mi dorazilo špatné ovoce. V dnešní době, pokud je to kvalitní společnost, se opravdu kvality bát nemusíte. Navíc pokud už by se taková věc stala, tak s reklamací není vůbec žádný problém. Nebojte se na to upozornit a obchodník vám vrátí peníze.