Dokonalé vlasy hned po probuzení

Dokonalé vlasy pár minut po probuzení? To je spíš sen než realita…ale co když ne? Jak vlasy upravit do alespoň trochu nositelného stavu, když zrovna nemáte čas je umýt a vyfoukat?
 řev ženy
Pokud chcete vlasy alespoň trochu udržet zdravé a krásné, myslete na pár základních pravidel, které vám pomohou:
1.       Vždy si před spaním vlasy vyfoukejte! Mokré vlasy by se totiž mohly během spánku polámat.
2.       Před spaním vlasy dobře rozčesejte! Druhý den ráno se vám budou lépe upravovat.
3.       Navštěvujte kadeřníka alespoň jednou za dva měsíce. Kvalitní sestřih se pak lépe udržuje.
 
Na noc vlasy zapleťte
Vlasy před spaním rozčešte a zapleťte do volnějšího copu. Zabráníte tak jejich krepatění a druhý den se budete těšit z krásných a přirozených vlnek. Dejte ale pozor, aby cop nebyl příliš utažený a splétejte do copu pouze suché vlasy.
 sušení vlasů
Záchrana pro unavené a suché vlasy
Kokosový olej ve vlasech udržuje tolik potřebnou hydrataci. Stačí opravdu malé množství vetřít do konečků. Vyhněte se nanášení kokosového oleje těsně u kořínků, kde by naopak mohl vytvořit mastný film, díky kterému by vlasy vypadaly splihlé. Ten ve vlasech udržuje hydrataci, zabraňuje krepatění a vysoušení vlasů a navíc jim dodá přirozený lesk.
 
Rychlá pomoc v podobě suchého šamponu
Pokud chcete vašim vlasům maličko pomoct a vytvořit si dokonale nedbalé vlny, které vydrží celý den. Vyzkoušejte suchý šampon, který vytvoří ve vlasech přirozený objem, a vlasy na noc zapleťte do copu. Ráno budete mít oslňující hollywoodské vlny bez práce.
 
Spěte s čelenkou
Další způsob jak dosáhnout oslnivých vln skoro bez práce a přitom budou vypadat, jako byste zápasila minimálně hodinu s kulmou. Přitom si takové vlny vytvoříte během chviličky. Budete potřebovat měkkou látkovou čelenku, kolem které budete obmotávat jednotlivé pramínky vašich vlasů. Vlasy pak lehce navlhčíte vodou ve spreji a necháte působit alespoň půl hodiny.