Podnikatelský úvěr – hypotéka bez registru

V tom případě jste zde naprosto správně. Právě pro podnikatele, je zde nebankovní hypotéka bez registru, kterou poskytuje naše společnost. Nebankovní je právě proto, že o peníze nemusíte chodit žádat do banky, ale vyřídíme to spolu pomocí internetu. Vše dořešíme jednou schůzkou, kde podepíšeme smlouvu a ujednáme si veškerá pravidla. Pak už vám uvolníme peníze, které můžete klidně dostat do 24 hodin. Velice rychlé vyřízení a především, snadné a lehké jednání, bez zbytečného papírování a bez zbytečné ztráty času. Nečeká vás milion schůzek a u nás se nemusíte peněz ani doprošovat. Velice rádi vám je poskytneme.
staré peníze usa.jpg

Každý podnikatel se občas může dostat do nesnází, a proto jsme zde my, abychom vám pomohli. Máte z historie nějaké prohřešky? Víte, že jste zapsáni v registrech dlužníků? Tím pádem vás banka vždy odmítne a to například i tehdy, jeli prohřešek pár let starý a bylo to nedorozumění, což se může stát. Banky mají jasně daná pravidla a nemohou je překročit a proto je lepší, když zvolíte právě nebankovní společnost, která je v tomto ohledu daleko mírnější.

·         Hypotéka bez registrů a americká hypotéka bez registru je určená právě pro vás.

·         Stačí, když si sami spočítáte, jestli můžete splácet.
americký setkání.jpg

Jasně daná pravidla

Nebudeme vás každý den kontrolovat. Je to pouze na vašem uvážení. Pokud si spočítáte, že můžete splácet, pak od nás hypotéku získáte. Přehlížíme také zápisy v rejstříku dlužníků a to jak v těch bankovních, tak také i v těch nebankovních registrech.  Nedělejte si se zápisem velké starosti. Není to překážka k získání úvěru.

·         Poskytneme pomoc například i při konsolidaci půjček, můžeme za vás všechny nevýhodné úvěry splatit. Následně pak budete moci splácet pouze takové, které pro vás budou výhodné a na které budete mít finanční prostředky.

·         V těchto případech se nejedná o spotřebitelské úvěry. Tyto hypotéku jsou pouze pro podnikatele, kteří potřebují peníze pro své podnikání.