Stěhování od profíků


Každá práce je namáhavá a člověk jí dělá z nějakého donucení. Pokud je však řeč o stěhování, je celá práce daleko horší, než většina ostatních. Nespočet krabic, zaskládané místnosti, přenášení nábytku a celkový převoz věcí je náročný, jak časově, tak fyzicky. Proto pokud se do stěhování chystáte a nemáte s ním žádné zkušenosti, tak radši nechte práci na profesionálech. Stěhování Praha, je firma, která za Vás udělá stěhování od A do Z a to za velice příznivé ceny.

Stěhování (4)

Firma Odnesto, je známá v celém okolí a má se stěhování velmi dobré zkušenosti. Díky profesionálně proškoleným zaměstnancům je jejich práce rychlá a také dbají na bezpečnost věcí. Prioritou firmy je rychlost, dochvilnost a také spolehlivost. Firma provádí stěhovací práce a to včetně vyklízení nemovitostí, stěhování těžkých břemen a také montáže a demontáže nábytku. Dále nabízí také slevy pro seniory nad 65 let, neziskové a humanitní organizace, dětské domovy a v neposlední řadě školské a vzdělávací instituty. Ke každému stěhování přistupují zaměstnanci individuálně a veškerá věci jsou pojištěný do výše 3 milionů. Tudíž i kdyby nedopatřením došlo k poškození Vaší věci, nemusíte se bát, že by Vám nebyla proplacena.

Stěhování (18)

Na webových stránkách se můžete také podívat na reference zákazníků, které již služby využili. Najdete zde nespočet komentářů, kterými se můžete nechat inspirovat. Dále zde najdete celkový ceník služeb a to včetně obalového materiálu. Ten budete během stěhování potřebovat pro přehlednost a také bezpečnost věcí. Nezávazně lze také domluvit prohlídku technikem zdarma a cenová kalkulace je konečná. Výhodou je také fakt, že firma pracuje i o víkendu a ve svátky.

Pokud tedy hledáte stěhovací firmu, která má dlouhodobé zkušenosti, tak se obraťte na firmu Odnesto. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a doporučíte jí svým přátelům a rodině.