Krásně opálená kůže i bez sluníčka

Léto je obdobím vodních radovánek, vlasů s polibkem slunce a hlavně krásně opálené pokožky, kterou všude dáváme na odiv. Jenže opálení jen málokomu vydrží déle, než do prvního spadlého listu a tak se buď musíme spokojit s realitou, že po zbytek roku budeme bílí jako stěny nebo sáhneme po moderních technologiích. Solárium brno Naomibrno nám může zaručit nádherně opálenou pokožku po celý rok a my se jí tak budeme moci pyšnit i v období, kdy rtuť teploměru klesá hluboko pod bod mrazu.

opálená pokožka

Solária jsou bezesporu velmi oblíbený způsob opálení. Jedná se o rychlý a bezbolestný způsob, jak svou pleť obléci do tmavšího a vzhlednějšího hábitu, který se bude zintenzivňovat s každou návštěvou. Mějte však na paměti, že záření ze solárií je stejně škodlivé jako to ze sluníčka. Je proto zapotřebí pokožku chránit v podobě vhodně zvoleného ochranného přípravku a nepřekračovat doporučenou dobu záření. Pokud se necháme vést zkušeným a vyškoleným personálem, brzy se budeme moci těšit z krásně opálené pokožky. Na přípravky s ochranným faktorem nezapomínejte ani v případě, kdy budete trávit určitou dobu na přímém slunci. Sluneční záření totiž způsobuje rychlejší stárnutí pokožky, rychlejší vznik vrásek a pigmentových skvrn.

opalovací krém

Další metodou, jak zůstat opálení i přes zimu, jsou samoopalovací krémy. Nebojte se, ty tam jsou doby, kdy samoopalovací krémy silně zapáchaly a měly za následek nezdravě vypadající opálení s nádechem do oranžova. Naštěstí se technologie značně posunula a my tak můžeme používat samoopalovací produkty, které vytváří jemné a přirozené opálení bez nechtěných skvrn a fleků. Opálení budete hned po první aplikaci, stačí počkat několik hodin a výraznou barvu smýt. Na pokožce zbyde jen přirozené opálení, které se postupně vymývá. S každou další aplikací se intenzita opálení ještě zvyšuje.