Partnerova skříň – inspirace pro ženu

Co si mám vzít na sebe? Tak tohle je snad nejpoužívanější věta, kterou ženy po ránu řeknou. A pokud ji neřeknou, určitě si ji myslí. Pokud na sobě ženě záleží, chce určitě vypadat každý den co nejlépe a pokud možno i originálně. Jak toho ale docílit?
· Sukně a halenka – to už tu bylo.
· Rozevláté šaty a sako – to je také okoukané.
dívka v košili
A jak tak sledujete Vaši skříň, ze které nemůžete vykoukat nic nového a neotřelého. Pak Vám oči sjedou o kousek vedle a nápad je tu.
o Jestliže volíte ležérní eleganci, klidně si od partnera půjčte jeho bílou košili.
Co na tom, že má zapínání na opačnou stranu. Myslíte, že si toho někdo všimne? Naopak, pokud ke košili zvolíte úzké černé kalhoty, rozhodně na Vás žádné detaily nikdo hledat nebude, protože to nebude mít chybu. Nechte košili volně splývat a uvidíte, jak zazáříte.

Džínovina neomrzí

Pánská skříň může být velice inspirativní. Pojďme tedy kombinovat dál. Máte smůlu v tom, že Váš partner nenosí bílé košile, ale jako správný řemeslník má rád kostkované? Máte vyhráno. Tmavé kalhoty s vysokým pasem a košile, která je nasoukaná v nich, z Vás udělají nepřehlédnutelnou ženu. A pokud tento model doplníte menší kabelkou světlé barvy, bude to dokonalý kontrast, který Vaši ženskost jen podtrhne.
Každým rokem nám paní Móda velí, co ještě na sebe můžeme navléci a co je vhodné spíše odeslat na dobročinné účely. Co rozhodně do takového balíčku nedávejte, to jsou oděvy, které jsou ušité z rifloviny.
pánské košile
To je materiál, který snad nikdy neomrzí. A pokud byl někdy na ústupu, tak se honem rychle opět vrátil na výsluní. To, že se riflové kalhoty nosí už několik generací, mi jistě nikdo vyvracet nebude. Jedna část oděvu z rifloviny byla ale nějakou dobu v pozadí. Džínová košile. Také ji máte ještě zastrčenou někde dole v komínku? Tak ven s ní. Letos s ní rozhodně uděláte parádu.