I děti májí svá práva. Práva na zábavu!

Zábavu, hry, dobrodružství, to vše chtějí vaše děti zažívat, pokud možno co nejčastěji. Našli jsme pro vás 3 super zábavná místa v ČR, které jim jejich přání mohou splnit.
malované děti
1.       BRuNO family park, Brno
Rodiče, pokud si i vy rádi hrajete a zdoláváte nejrůznější atrakce, navštivte spolu se svými dětmi BRuNO family park v Brně na Řípské. Děti si zde mohou pohrát a potřást si rukou s čápem Brunem, průvodcem a maskotem parku, ale pozor netahat za zobák, nemá to rád! Mohou prolézat komíny, zdolávat tobogány, proplétat se skákacími sítěmi jako pavouci nebo objevovat podzemní nory jako jezevci. A nezapomeňte si dopřát skvělý výhled na celé Brno srze prosklenou podlahu v Čapím oku. Cestu nahoru zdolejte po schodech, pro cestu dolů využijte nejdelší vnitřní tobogán v Česku.

2.       DinoPark
Děti si rády hrají a získávají nové, vzrušující zážitky. Vydejte se společně s nimi na cestu do druhohor a navštivte některý z mnoha DinoParků v ČR. Záhadný svět dinosaurů v jejich reálných podobách a životních velikostech můžete obdivovat v Praze, Liberci, Plzni, Ostravě a ve Vyškově. Kromě modelů pohyblivých dávných vládců planety, zde můžete objevit, pomocí štětce a lopatky, kostry prehistorických tvorů, vrátit se do minulosti v pavilonu se skutečnými artefakty nebo pocítit v 4D kině film na vlastní kůži.
umělý dinosaurus
3.       Adventure minigolf, Praha – Kunratice
Děti, chcete se vypravit na cestu za ztraceným pirátským pokladem, ale venku je škaredě? Tak vezměte rodiče a vydejte se na minigolf. Areál v Kunraticích nabízí 17-ti jamkové kryté a 5-ti jamkové venkovní minigolfové hřiště. Stejně jako u klasického golfu vás zde čekají terénní nerovnosti, vybouleniny, písečné pasti a bunkry. Jakmile vaše děti spolu s kapitánem Hoolem, který je bude doprovázet u každé jamky, objeví jeho ztracený poklad, mohou si zaskákat na trampolíně nebo na skákacím hradu.