Chce to péči


Při pohledu do zrcadla se zhrozíte? Váš obličej vypadá jako puberťákův, nebo je zašedlý, objevují se první vrásky? Říkáte si , že se o sebe staráte, jak je to možné?
Je s podivem, že ženy jsou schopné za oblečení parfémy zaplatit nemalé částky, ale investice do sebe se zdráhají a při tom, až tolik nestojí. Základem by měla být návštěva kosmetičky, která vám poradí. Přinejmenším vám udělá diagnostiku pleti. Řekne jaký tip jste a vy už na jistotu zakoupíte přesný produkt. Navíc si při proceduře neskutečně odpočinete.
kosmetické přípravky

Základy péče o pleť
Odlíčení je alfa omega-úspěchu. Nemyslím tím, že líčení smyjete ve sprše či vaně pod vodou, použijete k tomu mýdlo a zbytek obličeje obtisknete do ručníku.  Stáhněte si vlasy, ať vám nepřekáží. Správně použijte vatový tampon na který nanesete odličovač na oči,  určený na váš typ líčidel, to samé uděláte i s tváří. Poté  se klidně vykoupejte.
Následujevyčistění. Postupujte důkladně.Podle vaši pleti naneste mléko nebo pleťovou vodu, dobré je  zakončit tento proces tonikem. Jestliže používáte peeling, tak opatrně. Časté používání může napáchat dost škody.
žena s pleťovou maskou

Maska dokáže s pokožkou udělat kouzla. Výběr na trhu je dost pestrý. Některé masky mohou být dost agresivní a pleť podráždí. Pokud vám určitý výrobek vyhovuje, zůstaňte mu věrná. Masku, stejně jako peeling naneste na vyčištěnou pleť čistými rukami. Dodržte dobu působení a pokud je to možné, vyhněte se partnerovi, takto vás vidět opravdu nemusí. Po smytí se utřete do čistého ručníku.
Krém na obličej vetřete do pokožky. Používejte krém, který je přiměřený vašemu věku. Zde se právě  vyplatí rada kosmetičky, která vám poradí s výběrem
Další tipy pro zdravou pleť
·        nekuřte
·        omezte pití alkoholu
·        pijte hodně vody
·        používejte speciální krémy na slunce a do mrazu
·        dostatek spánku
·        vitamíny-speciální přípravky
·         omezte solená a pálivá jídla