Aktivní chodítko – pomoc pro první krůčky

Od narození se začíná novorozenec postupně učit různým dovednostem, z nichž jedna z nejzásadnějších přichází přibližně ve věku kolem jednoho roku, a sice chůze. Někomu to jde rychleji, někomu pomaleji. Pomoci při prvních krůčcích můžeme také různými pomůckami.
Zkouší vaše batole pomalu ale jistě první krůčky a rádi byste ho v této aktivitě nějakou formou podpořili? Klasická chodítka, ve kterých batolata „sedí“ a odrážejí se nožičkami nejsou vhodná pro jejich zdravý vývoj. Vhodná jsou naopak aktivní chodítka, tak proč je nevyzkoušet? Tento typ totiž pomáhá při prvních krůčcích a je zároveň batoleti oporou a větší jistotou v prostoru https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-hracky-pro-nejmensi-a-miminka/choditka-pro-deti/.dětské chodítko
Vybrat si můžete hned ze dvou typů, a sice z motivu krtka nebo slůněte. Obě tyto varianty poskytnou vašim ratolestem spoustu zábavy a aktivit k podpoře jemné i hrubé motoriky. Kromě pomoci při prvních krůčcích se tak dítko může zabavit třeba při hraní na xyolofon, vhazovat tvary do otvorů, provlékat nebo se orientovat v labyrintu, otáčet ozubená kolečka a další.
Tato multifukční hračka nadchne nejedno batole tím, že mu nejen poskytne oporu a pomoc při prvních nejistých krůčcích, ale zároveň mu také nabídne spoustu možností k nejrůznějším aktivitám a hrám.
Krásné dřevěné a pestrobarevné provedení upoutá pozornost a zaujme. Díky tomu tak zabaví na dlouhou dobu.chodítko
Podpořte hravou a zábavnou formou správný psychomotorický vývoj vašeho batolete a dopřejte mu prostor k zábavě a hrám díky této multifunkční dřevěné hračce. Pořiďte tuto hračku vašemu batoleti a sledujte ho v tom, jak se rozvíjí, jak si hraje a jaké dělá pokroky.
Vyberte si některé z dřevěných aktivních chodítek a rozvíjejte psychomotorické dovednosti vašeho děťátka zábavnou a hravou formou, která ho bude bavit.