Přeprava léčiv

Napadlo vás někdy, jak se všechny léky dostanou do lékáren po celé České republice, do soukromých ordinací a do nemocnic? Tak právě o tom bude dnešní článek, kde si povíme o české firmě z Berouna, která tyto služby poskytuje. O přepravu léků TLcargo se stará tato firma, která rozváží léky do mnoha lékáren po celém česku, ale nejen to, dováží léky také do zahraničí, jako je Evropa a země SNS. Přeprava léků není vůbec jednoduchá, jak si mnoho lidí myslí, je to velmi náročná práce, kde se musí dodržovat mnoho bezpečnostních předpisů. Některé léky je třeba potřeba přepravovat v chladu, proto je potřeba tyto podmínky dodržovat a převážet je ve speciálních chladících automobilech. Tato firma nabízí i jiné služby jako je přeprava zdravotnického materiálu, skladování léků, zásobování lékáren a přeprava léčiv.

přeprava léků

Objednání léků je velmi jednoduché. Jako první je potřeba kontaktovat firmu telefonicky, e-mailem nebo na webových stránkách pomocí formuláře. Následně firma přijme zboží k přepravě, pojistí zásilku a vyrazí na převoz. Po doručení zásilky si firma telefonicky ověří, zda k vám opravdu došla v pořádku. Hlavní priority při přepravě léků je bezpečnost, kontrola přepravního procesu a co nejrychlejší doručení. Ke skladování léčiv je také velmi důležité, proto ve skladech této firmy dbají na přísné podmínky a vše je pečlivě kontrolováno. Cena je také velmi příznivá a pravidelní klienti mají 15% slevu, což je výhodné.

Přeprava léčiv

Pokud máte zájem o dodání léčiv do vaší lékárny, kliniky či nemocnice, nebo jen chcete vědět více informací, neváhejte firmu kontaktovat telefonicky, emailem nebo na webových stránkách pomocí formuláře. Na stránkách firmy TL Cargo naleznete také e-shop s nabízenými léčivy, kde je široký výběr. Firma vám garantuje dodání zboží do 10 dnů, a pokud bude jakýkoliv problém, máte nárok na vrácení zboží po dobu 14 dnů.