Nádherné šaty nejen pro nevěstu

Svatební den je dlouho očekáván nejen zasnoubeným párem, ale také svědky, rodiči a přáteli. Je zcela pochopitelné, že je žádoucí mít vše do puntíku promyšlené a že si nevěsta s ženichem přejí hladký průběh celé akce. Ať už je svatba menší či velká, na zařizování je toho hodně. Někdo všechno pojme jednoduše a najme si agenturu či organizátora, aby měl jistotu, že bude vše perfektní. Co vám ale žádná agentura nezařídí, jsou ty nejkrásnější šaty. Takové si musí nevěsta vybrat sama, aby jí nejen padly, ale také aby se v nich cítila skvěle. Pokud chcete i vy pro sebe pocit výjimečnosti, pohodlí a nadšení, je tu pro vás naše půjčovna svatebních šatů praha.

Spokojená nevěsta

V našem svatebním salonu můžete vybírat z mnoha kategorií, pro každého se tu najdou ty pravé šaty. Je velmi důležité, abyste si je vyzkoušela, viděla se v nich, protože i to, co se vám na ramínku nelíbí, může ve finále na postavě velmi oslovit, a naopak. K dispozici jsou tu různé kategorie, jako například splývavé boho šaty, krásné princeznovské kousky s bohatou sukní nebo zdobením, klasické áčkové střihy, velmi oblíbené rybičkové šaty, které umí podtrhnout tvary postavy. Nechybí ani šaty s rukávy, které jsou vhodné nejen pro chladné měsíce – některé nevěsty milují krajku, a zdobený rukáv je osloví. V poslední době jsou v módě také krátké svatební šaty, některé nevěsty si je berou přímo na obřad, jiné si na obřad vezmou bohaté dlouhé šaty, a na odpolední či večerní veselení mají právě tyto krátké.

Zdobené svatební šaty

Ať už u nás chcete šatičky koupit nebo si je půjčit, vyjdeme vám vstříc. A to i v případě společenských šatů nebo oděvu pro družičky. Máme kompletní sortiment, takže na jednom místě se může na svatbu obléknout nejen nevěsta a družičky, ale také svědkyně, maminky či kamarádky. A co když máte takovou představu, která se v naší nabídce neobjevuje? Pak nabízíme možnost šatů na míru, kde si poradíme téměř s každým přáním.