Akita Inu je dobrá volba

Štěně Akita Inu si vás a vaše děti získá na první pohled. A není divu. Každé malé štěňátko je roztomilé, ale Akita Inu je prostě něco víc. Je milý, klidný, hravý a velmi chytrý. Pokud přemýšlíte o novém kamarádovi do vaší rodiny, a hlavně, aby byl vhodný k dětem, je Akita Inu, pravé japonské plemeno, ta pravá volba!

malý psík

Pochází z dalekého Japonska, země slunce a na svůj původ nezapomíná. Chovatelská stanice Ken\’Ichi Ai, která se zabývá    p o u z e   chovem tohoto druhu, se na Akity přímo specializuje a pokud si pejska koupíte právě zde, máte naprostou jistotu, že kupujete zdravého jedince. Každé štěňátko má svůj průkaz původu a i evropský pas. Přesto, že bude cena za štěně s průkazem původu vyšší, investice se vám bohatě vyplatí, protože tím získáváte jistotu, že v budoucnu nebude trpět skrytými zdravotními vadami a navíc pejsek bude vhodný i k chovu a budete se jím moci pochlubit i na výstavách. Ostatně psi z této chovné stanice získávají již delší dobu všechna přední místa a umisťují se skutečně pravidelně jak v Čechách, tak i ve světě na nejvyšších žebříčcích.

akita dívka

Co když na jednom z nich budete stát i vy se svým novým rodinným přítelem? Moc bychom vám to přáli. Ale především vám moc přejeme tu radost ze setkání s novým členem rodiny. Rozhodnutí pořídit si pejska je zvlášť důležitým bodem ve vašem rodinném životě, protože pes je živá bytost a vy mu budete muset věnovat nejen starostlivou péči, možná i výcvik, ale především váš čas. Pes potřebuje mít ohraničený prostor, to znamená, že mu musíte udělit mantinely, co smí a co nesmí. Výchova možná je složitější, ale když ji zvládnete, můžete si být jisti, že získáte oddaného a věrného přítele na celý život, který vás bude bezpodmínečně milovat a bránit.

Mít v rodině pejska je láska sama o sobě. Akita Inu je velmi chytrý, klidný pes, který zbytečně neštěká a dokáže být i doma sám a počkat na vás, než se vrátíte z práce. A pak to vítání!!